Dato Art Vekt Redskap Sone Plass Gjennutsatt Namn
31.08.2013 Laks kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Svein Jarle Moen
31.08.2013 Sjøaure kg Fluge 2. Årdalsvatnet Rausnes Malin Kvam Øvstetun
31.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Floi Wladyslav Borowiec
31.08.2013 Sjøaure kg Anna 2. Årdalsvatnet Rausnes Ole Johnny Hunderi
31.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gjennutsatt Vidar Stølen
31.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Gjennutsatt Kjell Ove Fortun
31.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Floi Gjennutsatt Kjell Ove Fortun
30.08.2013 Laks kg Sluk 4. Utla Skulehushølen Per Øygard
30.08.2013 Laks kg Sluk 1. Hæreidselva Floi Wladyslav Borowiec
30.08.2013 Sjøaure kg Fluge 2. Årdalsvatnet Rausnes Ole Johnny Hunderi
30.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Arild Lie
30.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Emil Hillestad
29.08.2013 Laks kg Anna 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gjennutsatt Vidar Stølen
29.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Marlov Moen
29.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Gjennutsatt Marlov Moen
28.08.2013 Laks kg Anna 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gjennutsatt Vidar Stølen
28.08.2013 Sjøaure kg Makk 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Jan Ove Telle
28.08.2013 Sjøaure kg Makk 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Gjennutsatt Jan Ove Telle
27.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Arild Lie
27.08.2013 Sjøaure kg Fluge 2. Årdalsvatnet Rausnes Thomas Hestetun
27.08.2013 Sjøaure kg Fluge 2. Årdalsvatnet Rausnes Thomas Hestetun
27.08.2013 Laks kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Gjennutsatt Svein Jarle Moen
27.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Gjennutsatt Svein Jarle Moen
26.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Atle Håheim
26.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Floi Wladyslav Borowiec
26.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gunstein Rønneid
26.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Floi Wladyslav Borowiec
26.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Floi Wladyslav Borowiec
26.08.2013 Sjøaure kg Makk 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gjennutsatt Jan Ove Telle
26.08.2013 Sjøaure kg Makk 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Gjennutsatt Jan Ove Telle
26.08.2013 Sjøaure kg Sluk 4. Utla Privat,Utla Vidar Hjelle
25.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Arild Lie
25.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Gunstein Rønneid
25.08.2013 Sjøaure kg Makk 4. Utla Bøsogen Andreas Veum
25.08.2013 Sjøaure kg Sluk 1. Hæreidselva Oppeosen Åtg. Pål Hillestad
25.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Gunstein Rønneid
25.08.2013 Sjøaure kg Fluge 3. Årdøla Osehølen Jon Lund
24.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Asvohølen Gunstein Rønneid
24.08.2013 Sjøaure kg Fluge 1. Hæreidselva Floi ?
24.08.2013 Sjøaure kg Makk 1. Hæreidselva Nedrehagen Åtg. Gjennutsatt Jan Ove Telle